EMSA Generator, Emsa Jeneratör, EMSA Генератор

BAŞKAN'IN MESAJI

Rasim YıldızMerhaba,

EMSA GRUP, ülkemizin sanayileşme sürecine katkı sağlamış ALTERNATOR ve JENERATÖR konusunda öncülük etmiş lider kuruluşlarından biridir.

Bu yolda attığımız doğru adımlar, ileriye dönük küresel pazarlar, insan kaynakları, bilgi yönetim sistemleri, iş geliştirme alanlarına yaptığımız yatırım geleneğimiz, üretime ve teknolojiye verdiğimiz önem başarılı olmakta en önemli stratejilerimizdir.

Bu başarıların temelinde elbette çözüm ortaklarımızın, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin, karşılıklı güven ve iş birliği içerisinde 1977’den bu yana kurumumuza yaptığı katkılar yatmaktadır. Başarımızın ve enerjimizin ana felsefelerinden birisi ‘’TÜM PAYDAŞLARIN BEKLENTİLERİNİ YÖNETMEK‘’ ise bir diğeri "BİZCE MÜMKÜN" sloganımızdır.

Amacımız, siz müşterilerimize üstün hizmet vererek, enerjinizin sürekliliği açısından tüm beklentilerinizi karşılayabilmektir.

Emsa , sadece kazanç ve iş odaklı bir şirket olmaktan öte “mutluluk veren” bir şirket olmak gayesindedir. Bu nedenledir ki, yıllardır süregelen marka güvenilirliğimizin arkasında branşlarında uzman olan kadromuza devamlı yatırım yapmaktayız.

Emsa GRUP olarak, CUMHURİYETİMİZİN 100. Yılı vizyonu çerçevesinde tüm paydaşlarımızla birlikte yeniden yapılanıyoruz. Ana hedefimiz kurumumuzu bu yapılanma ile birlikte KÜRESEL ŞİRKET olmaya hazırlamaktır.

Bu yolculuğumuzda sizleri de, mutlu EMSA GRUP paydaşları arasında görmek dileğimiz ile,

SAYGILARIMIZLA;

Rasim YILDIZ
EMSA GRUP YÖNETİM KURULU BAŞKANI

 

Hakkımızda

Emsa Jeneratör, hem iç, hem de dış pazarda hızla büyüyen ve gelişen jeneratör pazarının taleplerine doğru ve zamanında cevap verebilmek üzere, 2015 sonunda Eskişehir Organize sanayi Bölgesi’nde yer alan yeni, çevreci ve son teknoloji ile donatılmış fabrikasına taşınmıştır. İstanbul Sancaktepe’de bulunan ve 90 kişinin görev yaptığı Genel Merkezine ek olarak, 30.000 m² alana kurulmuş olan Emsa Jeneratör fabrikasında şu anda konusunda bilgili, tecrübeli ve dinamik 65 mavi yaka personel ile AR-GE ve üretim konusunda tecrübeli ve etkin bir mühendis kadrosu görev yapmaktadır.

Yeni üretim tesislerimizde tüm üretim, TSE ve ISO kriterlerine uygun biçimde gerçekleştirilmekte, ayrıca çevre ve iş sağlığı kanun ve prensiplerine uygun biçimde gerçekleştirilmektedir. Emsa Jeneratör özellikle AR-GE konuda büyük önem vermekte ve bu konuda yatırımlarını hız kesmeden sürdürmektedir. Yeni üretim tesislerimizde yeni test odaları ve konveyör sistemi ile verimlilik artırılmakta, barkod okuma sistemi ile tüm sistem takip edilebilmektedir. Ürün kalitesi ve zamanında teslimat konusunda son derece titiz çalışan bir firma olarak Emsa Jeneratör, Eskişehir fabrikasında yer alan PLC kontrollü otomatik SCADA üniteleri ile jeneratörlerini el değmeden, tamamen otomatik olarak test etmektedir. Bu üniteler, Türkiye’nin en gelişmiş test üniteleri olup, 3,200 kW’lık jeneratör test bankoları bulunmakta ve aynı anda 5 jeneratör test edilebilmektedir.

Bunlara ek olarak yeni fabrikamızda 4 adet çeşitli güçlerdeki forkliftler ve 4 adet yükleme rampası ile aynı anda 4 ayrı yerden yükleme yapabilme imkanı bulunmaktadır. Test ünitelerine ek olarak lojistik fayda sağlayan bu durum sevkiyatların hızlı ve esnek bir biçimde yapılabilmesini sağlamaktadır.

EMSA Jeneratör
Meclis Mahallesi, Teraziler Caddesi, No:37 Sancaktepe - İstanbul
0850 225 36 72
0850 205 45 62
info@emsa.gen.tr

E-Bülten

EmsaGenerator Emsa Jeneratör

info@emsa.gen.tr | https://t.co/8k8e7J1aF3 #genset #dieselgenset #dieselgenerator

22 Feb Reply Retweet Favorite

Copyright © 2017 EMSA Jeneratör. Tüm hakları saklıdır.