• Anasayfa
  • Özel Çözümler
  • Uzaktan Kontrol Sistemi

Uzaktan İzleme Sistemi

iPad üst-ok
iPad alt-ok

Akıllı Mobil Çözümleriyle,

Emsa Jeneratör

Kesintisiz Enerji İçin Takipte!

 

Emsa Generator

 

Teknolojiyi yakından takip eden bir firma olarak Turkcell ile ortak geliştirilen bir proje ile artık tüm Smart 500 Kontrol paneline sahip Emsa ürünleri, üretim sırasında ürünün içine yerleştirilen bir sim kart sayesinde, uzman teknisyenlerimiz tarafından 1 yıl boyunca “ÜCRETSİZ” ve online olarak uzaktan takip edilmektedir.

Bu sistemle jeneratörlerin yaklaşan bakımları müşteriye haber verilmekte, oluşabilecek arızalar önceden tespit edilerek anında müşteri bilgilendirilerek müdahale edilmekte ve böylece müşteri memnuniyetinin en üst seviyeye çıkartılması hedeflenmektedir.

Bu sistemle, hatalar uzaktan resetlenebilmekte, sahadan sorumlu yöneticiler sahadaki ürünleri uzaktan test edebilmekte, daha hızlı müdahale ile olası arızanın süresi kısaltılmakta, servis sayısı en aza indirgeneceğinden servis maliyetleri düşmekte, bilgi güvenliği sağlanabiilmekte ve tüm cihazlar uzaktan kumanda edilebiilmektedir. Üstelik müşteri talep ettiği takdirde bu hizmetten jeneratörün ömrü boyunca faydalanabilmektedir.

EMSA Jeneratör
Meclis Mahallesi, Teraziler Caddesi, No:37 Sancaktepe - İstanbul
0850 225 36 72
0850 205 45 62
info@emsa.gen.tr

E-Bülten

EmsaGenerator Emsa Jeneratör

info@emsa.gen.tr | https://t.co/8k8e7J1aF3 #genset #dieselgenset #dieselgenerator

22 Feb Reply Retweet Favorite

Copyright © 2017 EMSA Jeneratör. Tüm hakları saklıdır.